side-area-logo

O NÁS

Sme mladý tím ľudí, ktorých ich práca baví a robíme ju vždy s plným nasadením.
VLADO

fotograf s kreatívnou dušou

Kto? Čo? Chlap. Ale nie len tak obyčajný. Pivo síce v jeho ruke má vždy miesto, no foťák sa v nej častejšie nachádza. Vymyslí toho niekedy aj viac ako by chcel, alebo skôr viac, ako dokáže bežný smrteľník za deň stihnúť. Týždne dospáva každú druhú nedeľu, inak ho každý večer vyklopím zo stoličky spred počítača priamo do postele. Aj to sa na mňa hnevá, že som ho nechala spať, keď mal ešte prácu. Deväť z desiatich opýtaných hovorí, že sa s ním spolupracuje úžasne. Desiata som ja, no nemôžem ho predsa stále iba chváliť. V prvom rade však robí čo miluje, čo ho baví a vkladá do toho lásky toľko, koľko len chlap zo seba dokáže vytiahnuť. Ako sa hovorí „ šikovnosť nie vždy stačí mať len v rukách“

SIMONA

copywriter a blogmajster

Ja. O sebe toho veľa asi nepoviem, no ale aspoň sa teda predstavím, keďže som súčasťou tohto tímu. Som Vladov diár, kontrolór, budík, dávkovač potravy, občas čo-to po ňom upracem, ale keďže zistil, že predsa len možno trochu aj jeho práci rozumiem, tak sa v neposlednom rade snažíme dať čoraz častejšie hlavy dokopy a vymýšľame, tvoríme, skúšame … A ja k tomu väčšinou niečo napíšem, ako práve tu, keďže hry so slovami sú skôr moja parketa.
Počas fotení asistujem kde sa dá, a inak sa snažím byť za každých okolností príkladnou polovičkou a oporou, začo mi on denne ukazuje, ako byť správnym a cieľavedomým človekom.

DIANA

make-up artist

Príde, prinesie so sebou dávku pozitívnej energie, ktorú v priebehu pár minút prihrá každému, kto sa mihne v jej blízkosti. Šikovné ruky, profesionálny prístup, a práve ten spomínaný úsmev na tvári, si Dianka doma nikdy nezabudne. Svojou precíznou prácou dodáva každej našej modelke správnu dávku sebaistoty, podčiarkne krásu, ženskosť a pomôže pripraviť samotnú atmosféru, potrebnú nato, aby sa cítili všetci uvoľnene a spokojne. Dia je neodmysliteľnou súčasťou práce, ktorú spoločne tvoríme, a vlastne aj posledným členom tímu, nášho vyššie spomínaného „šéfa“.